Srpen 2012

->COINCIDENCE<-

25. srpna 2012 v 15:13 | Domiss. |  Diary
Čustéé, vím, že jsem vám tady psala, že tento blog nebude jen o naších zážitcích, čili deníčku, ale to prostě jinak nejde, musíme se s vámi podělit o naše zážitky.
Takže, kde začít...No prostě první jsme s Nikí šly ke kámošovi domů, jenomže jsme přišly trochu víc později, takže všechno tam už bylo vypité a byly jsme tam asi jenom hodinku a pak jsme šly ven, tam jsme potkali ostatní no, ale jako nebudu vám kecat, byla tam nuda jako prase, takže jsme šly za chvilku domů.. A jelikož se u sousedů, jak říkají staří "grolovalo" (chlastalo) tak jsme se tam šly s Nikčou a Péťou kouknout. Skoro všichni tam už byli mimo, takže si to dokážete přestavit, nabízeli nám piva a už to jelo, ale nám to nějak nestačilo :D Tak jsem se s Nikčou, Davidem a Péťou domluvila, že by jim vůbec nemělo vadit, kdyby jim jedna flaška zmizela :D Věřte mi byli v takové fázi, že vážně nic nevěděli :D ... Tak jsme si jednu flašku přivlastnili a popíjeli jsme si jí u nás na zahradě :D Sice jsme byli celkem 4, ale takovou prdel, jsem nezažila ani v 15 lidech :DD .. Celou noc jsme nespali, Péťa potom u nás zůstal až do půl osmé, všichni už spali jenom já s Nikí, jsme kecali s Péťou.. Bylo to super :D Možná se to tak nezdá, ale to by jste museli opravdu zažít :P ..
-->Jednoduše řečeno, UŽILA JSEM SI TO JAKO PRASE!A jsem mrtvá, ještě jsem měla jít ven, ale to už myslím, že nezvládnu :D Vidím to spíše, na nějaký ten film a pomalé usínání :) ...A co vy, jak jste se měli? :)
Jelikož jsme na fotkách my, tak NEKOPÍROVAT!! :**

Awesome day

22. srpna 2012 v 10:02 | Nikí |  Diary
Ahoooooj :))) Dlouho jsme nic nenapsaly, ale buď nebyla čas, a nebo nám nešel net, ale už je to v pohodě :D Takže ... byly jsme na vystoupení martina Haricha a Celeste Buckingham v Nové Karolíně. Víme, trošku trapas, ale pak tam byla afterparty s Helaxem a ta byla super, aspoň pro nás, poznaly jsme tam super kluka, sice nevíme jak se jmenuje, ale byl super :D A pak vlastně nešel ten internet.

Trošku vtipná historka ze včerejška. Byly jsme ještě s kámošema v Karolíně a když jsme jeli zpátky, tak po 20:00 se otvírají jenom dveře ve předu a musíš ukázat lístek. Domů jsme to měli fakt daleko a jako já jedinná jsem ten lístek nemohla najít, všichni si nastoupili, ale jeden kamarád tam počkal semnou, a i když jsem tomu řidiči řekla, že jedeme s ním, tak zavřel dveře a odjel. :D :D :D prostě smůla, takže jsme šli pěšky a ostatním, naštětsí, rychle došlo, že tam nejsme a že mají vystoupit :D a nohy mě bolí ještě teď :D


Uprostřed je ten kamarád, který tam zůstal semnou :D Já sem nalevo a Domíss napravo :))

http://www.formspring.me/swagesblog


Great Day

16. srpna 2012 v 8:11 | Domiss. |  Diary
Hi people, tak jak se máte?
My jsme sotva přišly z té oslavy a zároveň stanovačky :).. Řeknu vám aspoň za sebe jsem zničena jak kůň a myslím si, že Nikí taky, je jasné, že jsme celou dobu nenaspali ani minutku :D Tolik lidí pohromadě jsem ještě na naší akci nezažila :D Bylo to super, sice polovina lidí tam později blila (divili by jste se, ale blili jenom kluci) Takže my naštěstí nee :D ! Teďka půjdeme do spchy, něco sníme a vidím to na nějaký ten filmík a postel :D Konečně tu POSTEL :** No, to je asi tak všechno :P Jestli by jste chtěli, tak vám tady můžeme později hodit nějaké ty TRAPNÉ fotešky :DD ..


Party

15. srpna 2012 v 14:20 | Nikí a Domíss |  Diary
Ahoooj :) dneska už druhý článek :D :) ale tentokrát jdeme na oslavu narozeznin kamaráda a už tady dneska nebudeme :))) takže kdo si ještě nepřečetl článek ze dneška, tak pod tímhle článkem :P A kdyby nějké otázky, tak

http://www.formspring.me/swagesblog

Fotku nekopírovat, je naše !!! Jinak milujeme svoje boty ♥ :D

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let

15. srpna 2012 v 8:04 | Nikí |  Our opinion

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let


Kde bych chtěla být za deset let? No, v první řadě bych chtěla úspěšně dodělat střední školu a maturitu. Studuju Podnikatelskou akademii, která je, jak z názvu vyplývá, zaměřená na ekonomiku a podnikání. Po střední škole bych chtěla jít na Vysokou školu. Jednak chci a jednak se to po mě vyžaduje a chtěla bych studovat v Anglii, ale četla jsem, že tam mají vysoké školné, takže to zřejmě padá, ale v České republice zůstat nechci. Takže za 10 let se vidím někde v Americe, kde budu pracovat jako manažerka nebo budu mít svou vlastní firmu.


Pak je tady nějaká rodina. Rodinu neplánuju, někdy snad změním názor, ale chci pracovata ne sedět doma u dětí. Rozhodně chci mít nějké zvířatka. Hooooodně psů a ták :). Na svatbě mi nezáleží, chci mít vedle sebe někoho, kdo mě bude mít rád, zatím někoho takového mám :))))

http://www.formspring.me/swagesblog


1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

14. srpna 2012 v 9:46 | Nikí |  Our opinion

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

Jsem zadaná. Už 2 roky, teda přesněji to bude 26. srpna. Bydlíme od sebe 60 km, ale to nám nevadí. Vidíme se každý víkend a každé volno, v podstatě trávíme volný čas jenom spolu. Mě je 17 a jemu 18. Nikdy jsem si nemyslela, že bych s někým mohla být tak dlouho. Většinou když jsem s člověkem moc dlouho, začne mě štvát a hledám na něm chyby. Vždycky jsem si myslela, že si nikdy nenajdu kluka, byla jsem totiž klučičí a nijak nevýrazná a s klukama jsem se jenom bavila. Má blond vlasy, trošku do hněda a modré oči, dřív měl bíbr vlasy a když přišel plešatý, tak jsem si myslela, že ho zabiju, měří asi 2 metry a já asi pouhých 168 cm, takže vypadám jako bych byla jeho mladší sestra.Projekt 30 dní

14. srpna 2012 v 9:03 | Nikí
Narazila jsem na to před nedávnem a docela mě to zaujalo, myslím si, že by jste nás s Domíss mohli lépe poznat :)

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 5 obrázků známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

http://www.formspring.me/swagesblog


Miley se ostříhala

14. srpna 2012 v 7:32 | Nikí |  Style
Nedávno jsem viděla fotku Mile Cyrus bez svých krásných vlasů. Řekla jsem si, že se zbláznila a že jí to slušelo s dlouhými vlasy. Později jsem zjistila, že své vlasy věnovala na CHARITU. Pořád nás dokáže něčím překvapit a stále jí mám ráda ♥


Nikí :)

I ♥ PHOTOGRAPHY

13. srpna 2012 v 12:34 | Domiss. |  Photos
Hi, chtěla bych se s vámi podělit asi o můj největší koníček a tím je FOCENÍ. Začala jsem s tím asi 3 roky zpátky :) Jednou Nikí přijela z Prahy a měla s sebou úžasný foťák. Prostě jsem si ho vzala a zkoušela fotit všelijaké maličkosti :D. Nějak mě to chytlo a fotila jsem dál. Dlouho jsem neměla svůj vlastní foťák, vlastně před rokem jsem dostala takový lepší, ale to je ten obyč. Na 15tiny, dostanu fakt luxus, už jsem se domluvila doma :) .. Moooc se na to těším.
Fotím přírodu, maličkosti a také se pokouším fotit lidi, spíše kámošky atd.. :) Ale na začátek si myslím, že mi to celkem jde :). Vím, že v dnešní době fotí skoro každý, kdo má foťák nebo dobrý mobil, ale já to beru trošku jinak, si aspoň myslím :).
No, myslím, že jsem vám trošku pomohla to vidět mýma očima, tak teď vám tady dám nějaké fotky a posuďtě sami :).. BYE:**

Můj domácí mazlíček

11. srpna 2012 v 19:41 | Nikí |  Our opinion
Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Jsou to úžasná stvoření, dokážou vás rozesmát, chtějí se kdykoliv mazlit, i když jste na ně občas zlí, tak vás za každých okolností milují. Jsou tady pro vás vždycky když potřebujete. Jedno takového jsem měla. Ale nesmíme zapomínat i na jiné domácí mazlíčky. Třeba takové kočky, my máme doma kocoura Mourka, který se svým chováním podobá Gárfíldovi. Celý den spí a žere, občas příjde, aby jsme ho podrbali za uchem. Jo, a rád se fotí, nikdy jsem enviděla kočku, která by všelijak pozovala, když se zapne foťák. Je to mazel. Taky máme doma králíka Bonny, která dělá věčně bordel, a když jí pustíme na zahradu, tak jí nemůžeme chytnoutm ale i tak jí máme rádi. Měli jsme spousty zvířat, třeba psy, kočky, králíky, potkany, křečky, želvu, osmáka.

Jak to máte vy s mazlíčky? Máte nějakého? Jestli jo, jakého?Diary - 10.8.2012

10. srpna 2012 v 16:53 Diary
Ahooj :) Včera jsme byly v Nové Karolíně v Ostravě. Jako první jsme se šly najíst do KFC, pak jsme se šly kouknout po obchodech a koupily jsme si každá tílko. Já mám růžové a Domíss zelené. Přijely jsem asi kole páté hodiny a pak jsem šly ven, kde byla docela sranda, ale byla zima. Domů jsem šli po déváté hodině a spala u nás kámoška, takže jsme se nenudily. Fotily jsme se, povídaly si a poslouchaly písničky .. :D

kdyby jste se nudili nebo tak, tak nám napište otázku nebo tak :D http://www.formspring.me/swagesblog


Něco málo o Nás

9. srpna 2012 v 11:28 Diary
Všechny vás zdravíme na našem novém blogu, jen aby jste na začátek věděli, tak jsme dvě adminky a jsme sestřenice. Něco málo co můžete čekat na našém blogu. Takže budeme tady přidávat hlavně nějaké novinky ohledně stylu, všelijaké drby o celebritách, budeme tady mít také náš Deníček, ale to bude asi jen zřídka, ještě se uvidí, jak se vám budou líbit naše zážitky :).
TEĎ NĚJAKÉ MALIČKOSTI OHLEDNĚ NÁS DVOU.

- Ahoj, celým jménem se jmenuji Dominika Rojková, ale budu se podepisovat jako Domiss. Je mi 14 let, teď budu posledním rokem na základní škole. Mám velmi ráda všelijaké zvířata, ráda sportuji, mojím největším koníčkem je focení čehokoli. Také ráda čtu a koukám na filmy. Miluju svou rodinu a přátelé, nesnáším faleš a neupřímnost.
- Ahoj :) jmenuju se Nikol, ale na blogu budu pod přezdívkou Nikí. Je mi 17 let a třetím rokem studuju podnikatelskou akademii, která mě baví a mým snem je stát se manažerkou. Ráda čtu knížky, píšu různé články, dále mám ráda tanec, kterému jsem se věnovala hodně let, taky jsem se jako malá věnovala divadlu. Miluju zvířata, doma jsem měla nespočet koček. Nemám ráda ulhané lidi.